Google Skillshop: Jak skorzystać z darmowych szkoleń Google

Google Skillshop, wcześniej znany jako Google Academy for Ads, to platforma edukacyjna oferująca bezpłatne szkolenia online dla osób chcących poszerzyć swoją wiedzę na temat produktów i usług Google. W tym artykule dowiesz się, jak skorzystać z tych szkoleń i jak mogą one pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu w dziedzinie SEO.

Co to jest Google Skillshop?

Google Skillshop to platforma edukacyjna, która oferuje szereg bezpłatnych szkoleń online na temat różnych produktów i usług Google, takich jak Google Ads, Google Marketing Platform, Google My Business, Google Ad Manager i wiele innych. Szkolenia te są dostępne dla wszystkich, niezależnie od poziomu doświadczenia.

Jak korzystać z Google Skillshop?

Korzystanie z Google Skillshop jest proste i intuicyjne. Wystarczy utworzyć konto Google, zalogować się na platformę i wybrać interesujące Cię szkolenie. Każde szkolenie składa się z serii modułów, które można przechodzić we własnym tempie. Po ukończeniu szkolenia otrzymujesz certyfikat, który potwierdza Twoją wiedzę i umiejętności.

Jakie korzyści płyną z korzystania z Google Skillshop?

Korzyści z korzystania z Google Skillshop są liczne. Oto kilka z nich:

  • Bezpłatne szkolenia: Wszystkie szkolenia na platformie są dostępne za darmo, co oznacza, że możesz zdobyć cenną wiedzę bez ponoszenia żadnych kosztów.
  • Elastyczność: Szkolenia można przechodzić we własnym tempie, co pozwala na dostosowanie nauki do własnego harmonogramu.
  • Certyfikaty: Po ukończeniu szkolenia otrzymujesz certyfikat, który potwierdza Twoją wiedzę i umiejętności. To świetny dodatek do Twojego CV!
  • Praktyczna wiedza: Szkolenia są prowadzone przez ekspertów z Google, co gwarantuje, że zdobywasz praktyczną wiedzę, którą możesz zastosować w praktyce.

Podsumowanie

Google Skillshop to doskonałe narzędzie dla każdego, kto chce poszerzyć swoją wiedzę na temat produktów i usług Google. Dzięki bezpłatnym szkoleniom online, elastycznemu harmonogramowi i certyfikatom potwierdzającym Twoje umiejętności, Google Skillshop może pomóc Ci osiągnąć sukces w dziedzinie SEO.