Jak zostać Google Partnerem Premier: kryteria i korzyści

Google Partner Premier to prestiżowy status, który Google przyznaje agencjom reklamowym, które spełniają określone kryteria. W tym artykule dowiesz się, jakie są te kryteria, jakie korzyści przynosi status Google Partner Premier i jak go zdobyć.

Kryteria Google Partner Premier

Google Partner Premier to status, który Google przyznaje agencjom, które spełniają określone kryteria. Oto one:

  • Wydajność: Agencja musi wykazać się doskonałymi wynikami w zarządzaniu kampaniami Google Ads.
  • Wydatki: Agencja musi wydać co najmniej 20 000 USD na reklamy Google Ads w ciągu ostatnich 90 dni.
  • Certyfikacje: Agencja musi posiadać co najmniej jednego certyfikowanego specjalistę Google Ads.

Korzyści z bycia Google Partnerem Premier

Bycie Google Partnerem Premier przynosi wiele korzyści. Oto niektóre z nich:

  • Dostęp do nowych funkcji: Partnerzy Premier mają pierwszeństwo dostępu do nowych funkcji i narzędzi Google Ads.
  • Wsparcie Google: Partnerzy Premier mają dostęp do dedykowanego wsparcia Google, co oznacza szybsze rozwiązywanie problemów i dostęp do ekskluzywnych szkoleń.
  • Wiarygodność: Status Google Partner Premier jest znakiem jakości, który pokazuje, że agencja jest godna zaufania i ma doświadczenie w zarządzaniu kampaniami Google Ads.

Jak zostać Google Partnerem Premier

Aby zostać Google Partnerem Premier, agencja musi spełnić określone kryteria. Oto kroki, które należy podjąć:

  1. Zdobądź certyfikację Google Ads: Musisz zdobyć co najmniej jedną certyfikację Google Ads. Możesz to zrobić, zdając egzamin online.
  2. Zarządzaj kampaniami Google Ads: Musisz wykazać się doskonałymi wynikami w zarządzaniu kampaniami Google Ads. Google ocenia to na podstawie takich czynników jak CTR, konwersje i ROI.
  3. Wydać określoną kwotę na reklamy Google Ads: Musisz wydać co najmniej 20 000 USD na reklamy Google Ads w ciągu ostatnich 90 dni.

Podsumowanie

Zdobywanie statusu Google Partner Premier to proces, który wymaga czasu, inwestycji i zaangażowania. Jednak korzyści, które przynosi, są tego warte. Dostęp do nowych funkcji, wsparcie Google i wiarygodność to tylko niektóre z nich. Jeśli jesteś agencją reklamową i chcesz zwiększyć swoją skuteczność i wiarygodność, zdobycie statusu Google Partner Premier powinno być na szczycie Twojej listy priorytetów.