Zastanawiasz się, jaki prezent sprawić informatykowi? Wbrew pozorom, to wcale nie trudne. Dziś do wyboru mamy całe multum zabawnych gadżetów i przydatnych akcesoriów, które wywołają uśmiech na twarzy każdego programisty, czy geeka. Sprawdź naszych 10 propozycji!

1. Książki dla informatyka

Każdy informatyk, który stara się rozwijać swoje pasje ucieszy się z dobrej lektury. I to niekoniecznie w formie podręcznika – obecnie możemy przebierać np. w książkach bazujących na popularnych grach. To także świetny sposób na to, by na chwilę oderwać gamera od ekranu.

777

2. Coś do domu

Informatyk to nie tylko zawód – to styl życia. Miłośnik komputerów z pewnością chce, by jego pasja była widoczna również w jego mieszkaniu. Futurystyczny zegar, kapcie z motywem science fiction, lampka, a może zabawny plakat? Każdy z tych pomysłów bez wątpienia będzie trafiony.

 


3. Zabawny kubek

Poranna kawa w kubku, który wywołuje uśmiech na twarzy – to jest to. Zabawne hasełko czy grafika z informatycznym klimacie sprawi, że kubek stanie się jednym z ulubionych gadżetów twojego przyjaciela.

kubek

4. Spinki do mankietów

Z reguły bywają eleganckie, jednak nie trudno też o takie, które mocno wyrażają osobowość właściciela. Spinki do mankietów z motywami z gier nie pozostaną niezauważone.

 


5. Akcesoria komputerowe

W przypadku wielu miłośników komputerów, warto postawić również na klasyczne prezenty. Nowa myszka, głośniki, czy wygodna podkładka dla gracza to zawsze dobrze widziane prezenty.

66 e1529911876909

6. Akcesoria do smartfona

Informatyk ucieszy się również ze sprytnych gadżetów współpracujących z urządzeniami mobilnymi. Wybierz okulary do wirtualnej rzeczywistości, bezprzewodowy głośnik czy… sluchawkę na bluetooth.

77 e1529911986408

7. Gra planszowa

W chwilach wytchnienia od światła ekranu warto skierować wzrok na coś, co zapewni kreatywną rozrywkę. Planszówki od wielu lat wracają do łask – i całe szczęście!

 


8. …lub komputerowa

Na rynku pojawiła się gra, na którą twój przyjaciel czeka z niecierpliwością? O ile uda ci się kupić ją wcześniej, niż on sam, masz okazję do sprawienia zaskakującej niespodzianki.

99 e1529912189347

9. Zabawna koszulka

T-Shirt, który będzie mówił za jego właściciela to zawsze dobry pomysł na upominek. Tych z motywami komputerowymi jest całe mnóstwo.

00 e1529912948853

10. Brelok

Drobiazg, który pomoże łatwiej znaleźć kluczyki, a nawet uśmiechnąć się na ich widok.

 


Macie swoje pomysły na prezent dla informatyka?