Wyjątkowo – pochwalimy się. Nasza agencja interaktywna Top Position została zaproszona do elitarnego programu Google dla najszybciej rozwijających się agencji tego typu w Polsce. Mowa tu o programie Google Partners Rising Stars, w którym w 2016 roku bierze udział jedynie 22 agencji z całej Polski. Nasza agencja jest jedyną agencją ze Śląska.

Sam program jest wsparciem firmy Google dla najszybciej rozwijających się i najbardziej perspektywicznych agencji prowadzących skuteczne kampanie Google Adwords.

Program rozpoczął się pod koniec maja i będzie trwał do końca roku. Będąc na półmetku tego okresu, możemy napisać, że naprawdę warto w nim uczestniczyć. Dzięki szkoleniom prowadzonych przez doświadczonych trenerów z różnych obszarów biznesu, już udało się nam rozpocząć proces reorganizacji firmy. Wdrażamy proces rekrutacji nowych talentów, a także pracujemy nad aktualizacją oferty – tak, by naszym klientom zapewnić najwyższy poziom obsługi przy zachowaniu konkurencyjnych cen.

Czujemy się docenieni i wyróżnieni udziałem w programie. Nie spoczywamy na laurach, a wręcz przeciwnie – jesteśmy zmotywowani do wytężonej pracy nad doskonaleniem naszej firmy oraz usług, by dostarczyć Państwu kompleksowe rozwiązania, które pomogą Wam rozwinąć Wasz biznes w Internecie.

Gotowi, by sięgnąć gwiazd?  Zapraszamy do współpracy.

rs-1