Top Position – nazwa zobowiązuje!

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam przygotować dla Państwa wyspecjalizowaną ofertę, która umożliwia przeprowadzanie skutecznych, złożonych kampanii z zakresu szeroko pojętego e-marketingu.

Zajmujemy się profesjonalnym przygotowaniem oraz wdrażaniem strategii i rozwiązań marketingowych w Internecie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki zakres działań. Wychodzimy bowiem z założenia, że to właśnie kompleksowe usługi stanowią o komercyjnym sukcesie w Internecie.

W naszym katalogu znajdziecie Państwo zróżnicowane usługi. Od flagowego produktu jakim jest pozycjonowanie stron, audyt SEO, linki sponsorowane, przez tworzenie stron internetowych, sklepów, kreacji graficznych po budowanie społeczności internetowych czy działania kreujące reputację firm.

Praktycznie robimy wszystko…
… w Sieci.

Marketingiem, reklamą internetową zajmujemy się od 2003 roku. Pierwsze kroki w branży stawialiśmy jako bardzo młodzi ludzie. Poprzez upór, dążenie do celu i szacunek do pracy udało nam się dotrzeć tu, gdzie jesteśmy. Czas działa na naszą korzyść – przeszło dziesięcioletnie doświadczenie w branży – nie przyćmiło naszej kreatywności, pobudziło ją do wzrostu, nauczyło nas lepiej analizować rynek, minimalizować ryzyko i wybierać najlepsze, niejednokrotnie śmiałe rozwiązania.

Doskonale znamy narzędzia promocyjno-reklamowe – nie tylko w teorii, ale przede wszytskim w praktyce. W 100% wykorzystujemy ich potencjał.

Zatrudniamy doświadczonych specjalistów- kompetentnych i twórczych. To ludzie tworzą miejsce i atmosferę, która pozwala nam kreować ponadprzeciętne projekty.

Bacznie przyglądamy się rynkom zachodnim – znacznie bardziej rozwiniętym od rynku rodzimego. Pojawiające się na nich nowinki, adaptujemy na polski grunt – uwzględniając jego specyfikę. Bowiem to innowacje stwarzają liderów.

Wdrażamy nowinki, gwarantując, że będą Państwo zawsze o krok przed konkurencją. – Michał Wiercimok

Top Position to:

  • Certyfikowani specjaliści przez Google
  • Certyfikowana agencja przez Google
  • Jedna z 10 najlepszych firm pozycjonujących w Polsce*
  • Doświadczenie od 2003 roku
  • Jedyna agencja tworząca raporty branżowe
  • Zdobywcy nagród w konkursach Google dla Agencji
  • Wzrost obsługiwanych budżetów kampanii o 176% w ciągu ostatnich 6 miesięcy
  • Do 600 zł zwrotu na kampanie dla nowych klientów

Zespół specjalistów!

Pracujemy z pasją i zaangażowaniem. Nasi pracownicy to nasz kapitał – stanowią o potencjale i skuteczności naszej firmy.

Stale podnosimy umiejętności i kompetencje, uczestnicząc w szkoleniach, seminariach, kursach, by naszym Klientom móc zaproponować działania na najwyższym poziomie, które pozwolą im podjąć wyzwania stawiane przez konkurencję.

Michał Wiercimok
Michał WiercimokCEO i specjalista SEO
Generuje i wdraża pomysły, strategie i koncepcje. Zarządza, motywuje.
Robert Mleczko
Robert MleczkoFront End developer
Serwisuje, administruje, koduje, optymalizuje. Dźwiga i nie narzeka.
Agata Wojtasik
Agata WojtasikGraphic designer
Rysuje, rysuje, rysuje, myśli. Myśli, rysuje. I jeszcze raz…
Magdalena Nowak
Magdalena NowakContent manager
Pisze, marudzi, marudzi, pisze, myśli, analizuje, pisze. Rozmawia.
Błażej Kusma
Błażej KusmaSpecjalista ds. pozycjonowania
Wytrwale podnosi, optymalizuje, nadzoruje, raportuje. Dźwiga, obserwuje.