Agencja Top Position zrealizowała dla naszego pensjonatu “Willa U Siarosia” kompleksowy projekt i wdrożenie strony internetowej. Zespół wykazał się dużą kreatywnością i znajomością potrzeb branży turystycznej. Dzięki sprawnej komunikacji, udało się wdrożyć projekt w krótkim czasie. Przebudowa strony spowodowała znaczny wzrost zapytań i poprawiła efekty prowadzonej kampanii AdWords. Również od naszych gości otrzymujemy pozytywne recenzje nowej strony internetowej. Goście szczególnie doceniają możliwość intuicyjnego korzystania ze strony na komórkach i tabletach – łatwo odnajdują pożądane informacje i bez problemu składają zamówienie. Serdecznie polecam współpracę z agencją Top Position.
Logo Willa U SiarosiaWilla U Siarosia
Laboratorium Oncogene Diagnostics Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie miało przyjemność współpracować z firmą Top Position podczas realizacji nowej strony internetowej.

Współpraca przebiegała bezproblemowo, na co wpływ miały poniższe czynniki: świetna komunikacja, szybkie odpowiedzi na każde zadane pytanie, uważne słuchanie naszych uwag i potrzeb, dostosowywanie oferty i sposobu działania do tempa pracy laboratorium, pomocne sugestie w kwestii budowy strony internetowej wynikające z doświadczenia firmy Top Position, sprawne nanoszenie zgłaszanych zmian.

Duże zaangażowanie pracowników firmy w kontakt z nami ułatwiło i przyspieszyło podejmowanie decyzji. Strona internetowa została wykonana rzetelnie i możemy polecić firmę Top Position.

oncogene compressorOncogene Diagnostics
Wysoce cenię sobie współpracę z agencją Top Position – szczególnie ze względu na dobrą komunikację i dużą otwartość ze strony pracowników, ale także specjalistyczną wiedzę zespołu.

Agencja przygotowała i wdrożyła projekt strony internetowej Togaj.pl – sprawnie i z pomysłem zrealizowane zostały wszelkie wytyczne i uwagi. Agencja opracowała również projekty: logo, szablonu Allegro, papieru firmowego oraz szablonu graficznego maila firmowego.

Serdecznie polecam współpracę z Top Position – doskonale rozumieją oczekiwania klienta i wymogi rynku. Współpraca z Top Position to duża dawka fachowej wiedzy, pozytywnej energii, która zaprocentowała dobrą realizacją projektu.

Mam nadzieję, że udana współpraca przełoży się na wzrost zainteresowania ofertą Togaj.pl.

Logo F.H.U TogajF.H.U. Togaj
Top Position to profesjonaliści w każdym calu. Przygotowali dla nas serwis internetowy www.odnowa-puls.pl – nowoczesny i przejrzysty. Strona spełnia wszelkie nasze wymagania. Fachowa pomoc i wstępne rozmowy pomogły nam precyzyjnie określić nasze oczekiwania. Po rozmowie z ekspertami z Top Position zdecydowaliśmy się na stronę responsywną, co bardzo chwalą nasi klienci – mogą szybko sprawdzić aktualny grafik zajęć na komórce czy tablecie. Zawsze możemy także liczyć na pomoc we wprowadzaniu aktualizacji na stronę. Firma zaprojektowała dla nas również logotyp i papier firmowy, z których również jesteśmy zadowoleni.

Serdecznie polecam współpracę z Top Position – młodzi ludzie z energią, pasją, ale przede wszystkim z ogromną wiedzą i zaangażowaniem.

Centrum Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji Leczniczej PULSCentrum Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji Leczniczej PULS
Mogę z czystym sumieniem polecić Top Position jako grono ekspertów, którzy w projekty wkładają całą swoją wiedzę oraz zaangażowanie. Dokładnie wysłuchali naszych oczekiwań. Podczas ustaleń zadawali wiele trafnych pytań, które pozwoliły nam jasno sprecyzować nasze potrzeby i wymagania wobec serwisu. Zaproponowali wiele trafnych rozwiązań. Na każdym etapie prac uwzględniali nasze uwagi.

Dzięki nawiązaniu współpracy z Top Position, posiadamy obecnie nowoczesny i wyróżniający się w branży serwis internetowy. Przejrzysty, przestronny i intuicyjny w obsłudze. Co dziś bardzo ważne, strona jest responsywna, więc z powodzeniem mogą korzystać z niej użytkownicy smartfonów i tabletów.

Strona zbudowana została w oparciu o system CMS – prosty w obsłudze, dzięki czemu szybko i samodzielnie możemy wprowadzać drobne zmiany na stronie. Zawsze możemy liczyć także na pomoc i wsparcie ekspertów z Top Position.

groy compressorBiuro tłumaczeń GROY
Świetna współpraca, pełen profesjonalizm. Agencja Top Position przygotowała dla nas stronę internetową – łączącą funkcję sklepu internetowego i portalu, na którym możemy zamieszczać informacje o naszych produktach, a także informować naszych klientów i sympatyków o branżowych wydarzeniach na blogu. Naprawdę niewiele firm było w stanie sprostać naszym wymaganiom, a serwis zaprojektowany i wdrożony przez Top Position zaskoczył nas funkcjonalnością i estetyką. Strona została wykonana w oparciu o CMS, dzięki czemu mamy możliwość samodzielnego wprowadzania zmian na stronie, oczywiście zawsze możemy liczyć na pomoc i wsparcie ekspertów z Top Position. Polecam współpracę z tak zorganizowanym, zaangażowanym i otwartym na klienta zespołem.
cr3d compressorCR3DIMENSION
Nasza firma spełniła wymogi Google związane z uzyskaniem statusu Certyfikowanego partnera Google AdWords, powierzając nam swoją kampanię w Google wiesz, że będzie ona przeprowadzana przez najlepszych specjalistów, posiadających umiejętności kierowaniem kampaniami linków sponsorowanych. LINK do naszego profilu w Google Partners
Logo Certyfikowany partner GoogleCertyfikowany partner Google
Michał Wiercimok spełnił wymogi Google związane z uzyskaniem statusu Certyfikowanego specjalisty Google AdWords, powierzając nam swoją kampanię w Google wiesz, że będzie ona przeprowadzana przez najlepszych specjalistów, posiadających umiejętności kierowaniem kampaniami linków sponsorowanych.
Logo Indywidualny certyfikat GoogleIndywidualny certyfikat Google
Stale podnosimy kompetencje, by naszym Klientom móc zaoferować produkty najwyższej jakości.

Nasi specjaliści, web designerzy i front-end developerzy, szkolą się i kształcą na potęgę, trzymają rękę na pulsie, a najnowsze rozwiązania mają w małym palcu.

Tworzymy nie tylko estetyczne, ale „zgrabnie” zakodowane strony, o czym świadczy uzyskany przez naszą koleżankę Agatę Wojtasik, międzynarodowy certyfikat CIW Web Design Specialist, potwierdzający umiejętności w zakresie projektowania stron internetowych.

Robert Mleczko zdobył certyfikat CIW Site Development Associate dzięki któremu możecie być Państwo pewni, że wasze strony będą stworzone zgodnie z najnowszymi technologiami.

ciw compressorWeb Design Specialist
Absolutnie bezkonkurencyjni. Top Position nieustannie zaskakuje nas swoim profesjonalizmem i umiejętnością nowatorskiego i kompleksowego spojrzenia na marketing internetowy. Zaproponowali jasne i konkretne rozwiązania dla naszej firmy. Ich koncepcje trafiają w punkt.

Prowadzone przez agencję Top Position działania z zakresu SEO oraz PPC, znacznie poprawiły widoczność naszej witryny w wyszukiwarce Google, co bezpośrednio przełożyło się na wzrost odwiedzin strony i liczbę Klientów. Wszystkie proponowane rozwiązania dopracowane są w każdym detalu. Specjaliści z Top Position trzymają rękę na pulsie, ekspresowo reagują na wszelkie zmiany, dzięki czemu ich działania wykazują dużą skuteczność.

Polecam Agencję Top Position wszystkim, którzy szukają kompleksowych i konkretnych rozwiązań. Top Position to solidny i wiarygodny partner. Profesjonaliści w każdym calu.

toyota compressorToyota Konsek Sosnowiec
Szukając skutecznych sposobów dotarcia do Klienta, postanowiliśmy zainwestować w reklamę w internecie. Zdecydowaliśmy się podjąć współpracę z agencją TOP Position.

Indywidualne podejście, solidna i rzetelna obsługa i co najważniejsze – efekty, tylko utwierdziły nas w przekonaniu, że dobrze wybraliśmy firmę, która dba o nasz wizerujek w sieci.

Zawsze gotowi odpowiedzieć na każde, nawet najbardziej dociekliwe pytanie. Wszelkie nasze pomysły i uwagi uwzględniali w podejmowanych działaniach. Otwarci na dialog profesjonaliści. Współpraca z agencją Top Position przyniosła wymierny efekt – nasza witryna trafiła na czołowe pozycje w wynikach wyszukiwania, co bezpośrednio przełożylo się na większe zainteresowanie naszą ofertą.

Top Position to wiarygodny i solidny partner. Współpracę z tą agencją rekomendujemy wszystkim, którzy poszukują kompleksowych rozwiązań z zakresu marketingu internetowego.

polnoc nieruchomosci compressorPÓŁNOC & Partnerzy Sp. z o.o.
Top Position – 3 razy TAK. Tak dla profesjonalizmu, tak dla nieszablonowych działań, tak dla indywidualnego podejścia. Współpraca z agencją Top Position to prawdziwa frajda. Otwarci na nowe pomysły i nasze sugestie, szybko wcielają idee w czyn. Dobierają narzędzia do potrzeb Klienta, dzięki czemu prowadzone w sieci działania przynoszą wymierny skutek. W naszym przypadku był to zwiększony ruch na stronie, wyższa sprzedaż, no i Google, dzięki pozycjonowaniu należy do nas. Współpraca z Top Position to pieniądze nie wyrzucone w błoto. Serdecznie polecam.
rabkoland compressorInterplay, Rabkoland, Świat Pozytywek, Słowackiego 16
Top Position świetnie odczytało moje oczekiwania wobec strony internetowej www.lykaon.pl. Przedstawili autorski projekt, który wpasował się w moją wizję strony internetowej. Projekt został zrealizowany bardzo szybko. Strona dobrze prezentuje się na urządzeniach mobilnych.

Duży ukłon dla Top Position za wiedzę oraz zaangażowanie. Nie zawaham się skorzystać z usług Top Position ponownie. Polecam serdecznie.

lykaon compressorLykaon
Wybierając firmę Top Position mają Państwo gwarancję, że wydane pieniądze będą inwestycja, a nie kosztem. W naszym przypadku zwrot tych nakładów był znaczący. Dla nas to wystarczający argument, by skorzystać z ich oferty.
cinematic compressorCinematic
Wybierając partnera, któremu zamierzaliśmy zlecić reklamę naszej firmy w internecie kierowaliśmy się kilkoma, z naszej perspektywy najważniejszymi, kryteriami. Ważne dla nas było, by współpracować z firmą odpowiedzialną, z przynajmniej kilkuletnimi doświadczeniami, cieszącą się zaufaniem i potrafiącą zaproponować konkurencyjne ceny. Chcieliśmy także by obsługiwała nas firma, której pracownicy są prawdziwymi specjalistami w swoim fachu. Stawialiśmy więc na wiedzę, doświadczenie, przewidywalność i dobrą reputację firmy.
Logo TecsolumTecsolum
Szukając firmy, która była by w stanie zapewnić nam kompleksową obsługę z zakresu marketingu internetowego, trafiliśmy na ofertę agencji Top Position. Przekonała nas szerokim wachlarzem oferowanych usług, długoletnim doświadczeniem oraz efektami dotychczasowej pracy.

Od początku nasza współpraca układała się pozytywnie. Kompetentny zespół profesjonalistów jest zawsze otwarty na rozmowę z nami, cierpliwie wyjaśnia wszelkie niuanse, odpowiada na każde nasze zapytanie.

Kampania marketingowa prowadzona jest w sposób przemyślany, dzięki czemu nasza strona zajmuje czołowe pozycje w wyszukiwarce dla fraz branżowych.

Agencja Top Position to solidny partner, który wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Serdecznie polecamy.

Logo e-Simlocke-Simlock
Profesjonaliści w każdym calu. Projekt zrealizowali ekspresowo – wszystko zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i wytycznymi. Szczegółowo omówiliśmy wygląd i funkcjonalność witryny, dzięki radom projektanta i webmastera, strona zyskała pożądany wygląd – jest estetyczna i intuicyjna w obsłudze.

Wszystkim, którzy szukają kreatywnych rozwiązań i miłej obsługi, serdecznie polecam agencje Top Position. Zlecenie zrealizowane na czas. Ceny niewygórowane.

Logo Fashion & BeautyFashion & Beauty
Nasza firma brała udział w mistrzostwach polski w pozycjonowaniu stron i znaleźliśmy się na pierwszej stronie wyników. Ze statystyk opublikowanych przez organizatorów możemy dowiedzieć się, że udział brało 162 osób/firm oraz zgłoszonych do konkursu zostało 250 stron nie tylko z Polski. Konkurencyjność dla hasła konkursowego wyniosła ponad 7 000 000 wyników wyszukiwania!
Logo Mistrzostwa Polski w pozycjonowaniu 2008Mistrzostwa Polski w pozycjonowaniu 2008
Miło byliśmy zaskoczeni, gdy jeden z najlepszych internetowych magazynów specjalizujących się branżą internetową należący do grupy Money.pl, zaprosił nas do współtworzenia raportu “Marketing w wyszukiwarkach (grudzień 2009r.)”, gdzie wspólnie z innymi specjalistami analizowaliśmy najnowsze trendy z dziedziny marketingu wyszukiwarkowego.
Logo Money.plTop Position dla Interaktywnie.com (Money.pl) 2009
Firma Top Position brała udział w konkursie organizowanym przez System Wymiany Linków e-Weblink i znalazła się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Konkurs polegał na pozycjonowaniu strony na frazę „Nasze Mazury to cud natury”. Poprzez udział nasza firma przyczyniła się również do promocji Pojezierza Mazurskiego w konkursie na „Nowe siedem cudów natury”.
Logo Konkurs “Nasze Mazury to cud natury” 2011Konkurs “Nasze Mazury to cud natury” 2011