Skomponuj własny pakiet Google Ads w ramach oferty Super Elastycznej! Wybierz rodzaj kampanii, który Cię interesuje. Jeśli potrzebujesz merytorycznego wsparcia, zgłoś się do nas! Wspólnie zrealizujemy Twój cel biznesowy.

Linki sponsorowane

Linki Sponsorowane

Szybko, trafnie, efektywnie. Reklama w wyszukiwarce dociera do Twoich potencjalnych klientów, dokładnie w momencie, kiedy poszukują danego produktu lub usługi. Precyzyjne targetowanie, mierzalność efektów i ROI, pełna kontrola nad budżetem kampanii - tak działa Google Ads! Wybierz natychmiastowe efekty!

Remarketing w wyszukiwarce

Remarketing w wyszukiwarce (RLSA)

Jeszcze precyzyjniej docieraj do użytkowników, którzy już odwiedzili Twoją stronę i poszukują produktów lub usług z Twojej branży. Trafiaj do odbiorców z celnym, dopasowanym komunikatem reklamowym w wyszukiarce. Kampanie RLSA to niższy koszt pozyskania klienta i wyższy CTR! Bądź zawsze o krok przed konkurencją!

Remarketing

Remarketing

Remarketing to doskonały sposób na odzyskanie porzuconych koszyków, ostateczne przekonanie użytkowników do sfinalizowania procesu zakupowego, przypomnienie klientom o swojej ofercie, dosprzedaż produktów. Niskie CPC, wysokie ROI. Wykorzystaj w pełni możliwości jakie oferuje kampania remarketingowa!

Google zakupy

Google Zakupy (PLA)

Asortyment Twojego sklepu internetowego widoczny w wyszukiwarce, nim klient odwiedzi Twoją witrynę? Reklama przykuwa uwagę użytkowników widocznym zdjęciem oraz ceną produktów. Docieraj do odpowiednich użytkowników, w odpowiednim czasie. Niskie koszty emisji reklamy. Nie pozwól się wyprzedzić konkurencji.

Reklama displayowa

Display

Twoja reklama - banerowa, tekstowa, animowana - w największych portalach? Docieraj do użytkowników zainteresowanych Twoją ofertą za pośrednictwem Sieci Reklamowej Google. Sprecyzuj grupę odbiorców - określ słowa kluczowe, zainteresowania użytkowników bądź miejsca docelowe. Namierzaj klientów celnie i efektywnie!

Reklama w GMail

Reklama Gmail (GSP)

Docieraj ze swoją ofertą do użytkowników popularnej skrzynki pocztowej. GSP to interaktywne reklamy. Po kliknięciu reklama rozwija się do formatu tradycyjnego e-maila - może zawierać grafikę, wideo bądź osadzone formularze. To najbardziej osobista forma kontaktu z użytkownikami. Postaw na nowoczesny format!

Reklama w YouTube

Reklama w YouTube

Reklamuj się w drugiej największej wyszukiwarce świata i największej stronie z filmami. Co miesiąc YouTube odwiedza ponad miliard osób! Docieraj ze swoim przekazem do precyzyjnie określonej grupy użytkowników. Korzystaj z jasno określonego systemu rozliczeń. My mierzymy, raportujemy efekty i zwiększamy ROI!

Kreacja graficzna

Kreacja graficzna - Banery

Jak zwiększyć efektywność kampanii w sieci reklamowej? Postaw na indywidualny projekt graficzny, który pozwoli zrealizować założony cel kampanii. Dedykowana grafika to wyższy CTR i ROI. Przygotujemy dla Ciebie profesjonalny zestaw banerów do kampanii AdWords. Przygotuj się na zyski!

Nasza oferta jest super elastyczna

Sam decydujesz, które usługi chcesz włączyć w zakres kampanii – Display, YouTube, Google Zakupy, GSP czy wyłącznie linki sponsorowane. Zyskujesz pełną kontrolę nad wydatkami. Możesz liczyć na pomoc naszych certyfikowanych specjalistów, którzy podpowiedzą optymalne rozwiązanie dla Twojego biznesu. Ostateczna decyzja zawsze należy do Ciebie!

Sprawdź ofertę Super Elastyczną!

PROWADZIMY KAMPANIE
GOOGLE ADS JUŻ OD

349 PLN

Dlaczego warto powierzyć nam
prowadzenie kampanii Google Ads?

 • Realizacja celu biznesowego

  Realizujemy Twój
  cel biznesowy

 • Mierzenie efektów kampanii

  Mierzenie efektów
  kampanii

 • Optymalizacja działań

  Optymalizacja
  działań

 • Spersonalizowany raport kampanii

  Spersonalizowany
  raport kampanii

 • Obniżenie kosztu pozyskania klienta

  Obniżymy koszt
  pozyskania klienta

 • Zwiększenie ruchu na stronie

  Zwiększymy efektywny ruch
  na stronie

Wszystkie kampanie Google Ads prowadzone są przez specjalistów certyfikowanych przez Google.

logo-google-partners
logo risingstars

A co jeśli masz już kampanię Google Ads?

Chcesz zwiększyć efektywność kampanii Google Ads? Nie jesteś zadowolony z dotychczasowych rezultatów?
Zgłoś się do nas, a otrzymasz darmowy audyt kampanii Google Ads!

puchar

CO ZYSKUJESZ?

 • większą liczbę zapytań – nawet o 300% więcej klientów
 • niższy koszt pozyskania klienta
 • oszczędności – mniejsze wydatki nawet o 70%
 • opiekę dedykowanego opiekuna – certyfikowanego specjalisty
lista

CO OTRZYMASZ OD NAS?

 • ocenę efektywności kampanii
 • wskazówki optymalizacyjne
 • nową strategię Google Ads – zgodną z Twoimi celami biznesowymi

 • profesjonalne wsparcie doradcy biznesowego

NIE WIESZ CZEGO POTRZEBUJESZ? DORADZIMY CI!

strzalka compressor