Prowadzone przez nas kampanie SEO są kompleksowe. Spersonalizowane – dostosowane do Twoich potrzeb. Efektywne – nastawione na konkretny cel biznesowy. Optymalne – to mądrze zainwestowane środki. Sprawdź jak to działa!

Pozycjonowanie stron WWW

Pozycjonowanie stron WWW

Wysoka pozycja w wyszukiwarce to większe zyski. Plasując stronę w TOP 10, zyskujesz efektywny ruch na stronie i większą liczbę zapytań. Pozycjonowanie wpływa nie tylko na poprawę wyników sprzedażowych, ale także pozwala kreować dobry wizerunek. Dzięki kompleksowej kampanii SEO rozbudujesz portfolio klientów i zostaniesz liderem branży!

SEO dla startupów

SEO dla Startupów

Działasz na rynku innowacji? Wprowadzasz nowy produkt na rynek? Planujesz ekspansję na rynki zagraniczne? Zgłoś się do nas i skorzystaj z naszego doświadczenia. Rozumiemy Twój biznes i Twoje potrzeby. Stworzymy i zrealizujemy kompleksową kampanię SEO zorientowaną na cel. Rozwijaj swój biznes od samego początku!

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Pozycjonowanie
sklepów
internetowych

Ponad połowa Polaków kupuje w sieci. E-commerce to ogromny, prężnie rozwijający się rynek. Zdeklasuj konkurencję i zwiększ zyski. Wysoka pozycja w TOP 10 to gwarancja sukcesu. Zwiększ swój udział w rynku, dzięki zintegrowanej kampanii SEO. Zacznij sprzedawać! Postaw na efektywne pozycjonowanie!

SEO International

SEO International

Twoja firma sprzedaje na zagranicznych rynkach? Planujesz rozszerzyć swoją działalność na kolejne kraje? Kompleksowa kampania SEO i wysokie pozycje w wyszukiwarce zapewnią Ci mocny start i pozycję lidera. Dobrze trafiłeś, z nami klienci rozwinęli biznes, m.in: w Kenii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Włoszech, USA. Sprawdź!

Audyt SEO

Audyt SEO

Chcesz sprawdzić czy Twoja strona jest przygotowana do pozycjonowania? Nie jesteś zadowolony z dotychczasowych rezultatów SEO? Zastanawiasz się jak zwiększyć efektywność działań? Zgłoś się do nas! Weźmiemy pod lupę Twoją stronę, przygotujemy rozszerzony Audyt SEO. Przedstawimy raport i gotowe rozwiązania, dzięki którym zaczniesz sprzedawać!

Odzyskiwanie pozycji

Odzyskiwanie pozycji

Twoja strona odnotowała gwałtowny spadek? Chcesz znów być pierwszy? Pomożemy Ci odzyskać wysoką pozycję. Prace rozpoczynamy od dogłębnej analizy, raportujemy wyniki i przedstawiamy propozycję działań naprawczych. SEO znamy od podszewki - rozsądek i analiza to podstawa wszelkich działań. Gotów na najlepsze wyniki?

JAK DZIAŁAMY?

Określenie celów biznesowych

Określenie
celów biznesowych

Właściwie zaplanowana i wdrażana kampania SEO realizuje ważne i aktualne cene biznesowe. To pierwszy i najważniejszy etap współpracy. Nasz specjalista omówi z Tobą i wspólnie ustalicie cel kampanii. Zainwestowane środki muszą przynieść konkretny zysk!
Sprecyzowanie grupy odbiorców

Sprecyzowanie
grupy odbiorców

Wspólnie zastanawiamy się kim jest Twój klient. Czego potrzebuje? Co lubi, a co go irytuje? Jakie miejsca w sieci odwiedza? To ważny etap prac – precyzyjne określenie grupy odbiorców, pozwala nam dotrzeć do nich z trafnym komunikatem i zdefiniować punkt styczności z marką.
Analiza konkurencji

Analiza
konkurencji

Sprawdzamy, analizujemy i monitorujemy co robi Twoja konkurencja. Tylko dobre rozpoznanie branży umożliwia przygotowanie efektywnej kampanii SEO. Niczym zawodowi sportowcy, poznajemy rywala przed wyścigiem – jego mocne i słabe strony - by ostatecznie stanąć na podium!
Dobór fraz kluczowych

Dobór
fraz kluczowych

To kluczowy moment! Korzystając z narzędzi analitycznych, monitoringu branży, a także wsłuchując się w Twoich klientów, wybieramy zestaw fraz kluczowych – efektywnych, z największym potencjałem, generujących sprzedaż.
Harmonogram działań

Harmonogram
działań

Co, gdzie, kiedy i jak? Tworzymy harmonogram prac. Informujemy, jakie efekty, przy jakim nakładzie pracy i jakim czasie są realne. Działamy rozważnie, uważnie monitorujemy efekty i edukujemy klientów, że w SEO „co nagle, to po diable”.
Optymalizacja SEO

Optymalizacja
SEO strony

Przeprowadzamy Audyt SEO strony i informujemy, jakie zmiany przybliżą nas do realizacji Twojego celu biznesowego. Wprowadzamy poprawki w kodzie strony oraz optymalizujemy treści. Z tak przygotowaną witryną, możemy rozpocząć właściwy etap pozycjonowania.
Link building
Raportowanie efektów

Raportowanie
efektów

Musisz wiedzieć za co płacisz! Na bieżąco raportujemy efekty prac. Monitorujemy nie tylko pozycje, ale także wszelkie parametry przybliżające nas do realizacji założonych celów biznesowych. Widzisz, jak pracują zainwestowane środki!

CO NAS WYRÓŻNIA?

 • Brak długoterminowych umów

  Brak długoterminowych
  umów

 • Wiesz za co płacisz

  Wiesz za co
  płacisz

 • Opieka doradcy

  Opieka dedykowanego
  doradcy biznesowego

 • Działanie nastawione na efekt

  Działania nastawione
  na efekt

 • Merytoryczne wsparcie

  Merytoryczne
  wsparcie

 • Przejrzyste działania

  Przejrzyste
  działania

CO ZYSKUJESZ?

rakieta podstrona seo
 • SEO nastawione na CEL BIZNESOWY

 • Darmowy audyt i optymalizację strony

 • Szczegółowy raport SEO

 • Bieżącą optymalizację działań

 • Większy efektywny ruch na stronie

 • Efekty sprzedażowe

NIE WIESZ CZEGO POTRZEBUJESZ? DORADZIMY CI!

strzalka compressor