Tworzenie Responsive Web Design

Postaw na urządzenia mobilne

Co to jest Responsive Web Design?

Responsive Design, a właściwie Responsive Web Design (RWD) to nowe podejście do projektowania i wdrażania stron internetowych. Strona zaprojektowana zgodnie ze standardami Responsive Design jest jak woda – dopasowuje się do naczynia, w którym się znajduje.

Projektując strony w standardzie RWD, myślimy o wszystkich odwiedzających witrynę – użytkownikach korzystających z urządzeń mobilnych – tabletów, smartphonów, ale także tych, którzy przeglądają witrynę, używających tradycyjnego PC.
Strona responsywna samodzielnie dostosowuje się do szerokości i wysokości ekranu urządzenia czy okna przeglądarki. Treść pozostaje czytelna. Menu zachowuje swoje funkcje. Korzystanie ze strony jest komfortowe i intuicyjne.

Responsive Web Design

Co zyskujesz?

„Kto stoi w miejscu, ten się cofa” – głosi chińskie powiedzenie. Nie pozwól, by ktoś Cię wyprzedził. Już teraz zadbaj o to, by Twoja strona była dostępna w kanale mobile.
Liczba użytkowników mobilnego internetu z roku na rok wzrasta. Według prognoz już w 2014 roku liczba zwolenników internetu mobilnego zrówna się z liczbą internautów korzystających ze stacjonarnego, a w kolejnych latach internet mobilny zdeklasuje stacjonarny.

  • obecność w kanale mobile
  • elastyczną „mobilną” stronę
  • większy ruch na stronie, więcej Klientów
  • kreatywny layout dopasowujący się do rozmiaru ekranu
  • czytelną, intuicyjną i funkcjonalną na każdym urządzeniu stronę internetową

Sprawdź jak twoja strona wyświetla się na różnych urządzeniach

Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne narzędzie, które pozwoli pokazać jak twoja strona wyświetla się na smartfonie, tablecie czy netbooku.

Nasze ostatnie realizacje:

Zainteresowany? Zadaj nam pytanie!