Tworzymy strony www. Nowoczesne, przejrzyste i dochodowe! Projektujemy strony responsywne – dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Atrakcyjne graficznie i intuicyjne w obsłudze. Pozwól naszym stronom zarabiać dla Ciebie już dziś!

Tworzenie responsywnych stron WWW

Strony internetowe RWD

Atrakcyjne, nowoczesne, intuicyjne w obsłudze. Tworzymy responsywne strony internetowe (RWD), dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Autorski projekt graficzny, przejrzysta struktura informacji, łatwy w obsłudze system zrządzania treścią (Wordpress). Wyróżnij się spośród konkurencji innowacyjną stroną www!

Tworzenie landing pages

Landing Page

Przygotujemy dla Ciebie mini stronę – landing page, który zwiększy efektywność prowadzonych kampanii. Dedykowany landing page pozwala skutecznie zrealizować założony cel – zwiększyć sprzedaż, liczbę otrzymanych zapytań czy zebrać grupę odbiorców. Zainwestuj w landing page i obserwuj jak wzrasta CTR i dochody z kampanii!

Tworzenie sklepów internetowych

Sklepy internetowe

Jaki powinien być sklep internetowy? Intuicyjny w obsłudze i dochodowy. Tworzymy e-sklepy, które zarabiają. Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań – PrestaShop, WooCommerce. Projektując sklep internetowym dbamy o to, by dostarczyć produkt responsywny, zgodny z zasadami UX, zoptymalizowany pod kątem SEO. Wirtualny biznes, realne pieniądze!

Analityka stron WWW

Analityka WWW

Atrakcyjna strona internetowa to jedno, skuteczna to drugie. Przygotujemy dla Ciebie kompleksową analizę i sprawdzimy efektywność Twojej strony www. Określimy cel, skonfigurujemy narzędzia analityczne i będziemy monitorować efekty. Otrzymasz szczegółowy raport i wskazówki, które pozwolą skuteczniej realizować założone cele biznesowe i trafnie inwestować środki.

Audyty stron internetowych

Audyt stron WWW

Strona www odnotowuje słabe wyniki sprzedażowe? Zgłoś się do nas. Dzięki audytowi znajdziemy remedium na Twoje problemy. Dokonamy wnikliwej analizy strony pod kątem SEO, UX, sprawdzimy parametry techniczne. Otrzymasz szczegółowe wskazówki optymalizacyjne – Twój indywidualny plan na sprzedażowy sukces!

Opieka i support nad stronami

Support WWW

Zapewniamy kompleksowy support techniczny. Twoja strona wolno się ładuje? Chcesz dodać dodatkowy element – formularz kontaktowy, slider, galerię zdjęć? Wzbogacić stronę o nową funkcjonalność? Masz problem z obsługą strony? Zgłoś się do nas, a otrzymasz fachowe wsparcie techniczne i merytoryczne.

Dedykowane aplikacje internetowe

Potrzebujesz niestandardowego rozwiązania?

Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich oczekiwaniach. Przygotujemy dla Ciebie w pełni funkcjonalną, dedykowaną aplikację internetową. Aplikacje „szyte na miarę” – to wygodne zarządzanie, oszczędność czasu, niezawodność i wyższa efektywność.

Powiedz nam czego potrzebujesz, a przedstawimy szczegóły oferty.

Potrzebujesz nowej strony?

kometa

Co zyskujesz?

 • Nowoczesna, responsywna strona WWW

  Nowoczesną, responsywną
  stronę WWW

 • Autorski layout strony

  Autorski projekt graficzny
  (layout)

 • Strony oparte o WordPress

  Łatwy w obsłudze CMS
  (WordPress)

 • Profesjonalny copywriting

  Profesjonalny
  copywriting

 • Analityka stron WWW

  Analitykę
  WWW

 • Support i obsługa techniczna

  Support
  WWW

Dlaczego warto nas wybrać?

Chcesz zwiększyć efektywność kampanii Google Ads? Nie jesteś zadowolony z dotychczasowych rezultatów?
Zgłoś się do nas, a otrzymasz darmowy audyt kampanii Google Ads!

rakieta podstrona seo
 • otrzymujesz kompleksowy i nowoczesny produkt
 • gwarantujemy elastyczną architekturę – możliwość łatwej modernizacji strony
 • korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań (WordPress, WooCommerce, PrestaShop)
 • zyskujesz merytoryczne wsparcie doradcy biznesowego
 • oferujemy najwyższą jakość w rozsądnej cenie
 • znamy się na swojej robocie:
bootstrap

Bootstrap

Nasz webdeveloper Robert Mleczko, stworzył pierwszy i największy blog o Bootstrap w Polsce. Dla Roberta praca jest prawdziwą pasją. Swoją wiedzą po godzinach dzieli się z twórcami stron. Blog jest nieocenioną bazą wiedzy o frameworku. Przyjazna forma kursu sprawia, że stronę regularnie odwiedzają tysiące osób miesięcznie.

test rwd

Test RWD

Stworzyliśmy pierwsze w Polsce narzędzie do testowania responsywności stron internetowych. Korzystając z testu RWD możesz sprawdzić jak Twoja strona wyświetla się na urządzeniach o rożnej rozdzielczości. Sprawdź! Korzystanie z narzędzia jest proste i darmowe.
www.testrwd.pl

certyfikaty ciw

Certyfikaty CIW

Na bieżąco aktualizujemy naszą wiedzę i odnosimy kompetencje. Nasi pracownicy mogą pochwalić się prestiżowym certyfikatem CIW – Certified Internet Web Professional. Nasz graphic designer, Agata Wojtasik, uzyskał międzynarodowy certyfikat CIW Web Design Specialist, potwierdzający umiejętności w zakresie projektowania stron internetowych. Robert Mleczko, nasz webdeveloper, posiada certyfikat CIW Site Development Associate, poświadczający aktualną wiedzę w dziedzinie technologii webowych.

NIE WIESZ CZEGO POTRZEBUJESZ? DORADZIMY CI!

strzalka compressor